Гроші Кримінал

Франківським підприємцям шахраї пропонують за гроші уникнути перевірок від управління держпраці

Google+PinterestLinkedInTumblr
До управління держпраці в Івано-Франківській області  від суб’єктів господарювання надходять повідомлення, що до них від імені посадових осіб  управління,  телефонують невідомі особи. Вони представляються посадовими особами управління та пропонують за грошову винагороду допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.

Зловмисники телефонували, зокрема, з таких номерів: +38 066 074 07 64, +38 066 925 29 89 та інших. У разі якщо суб’єкт господарювання відмовився від «допомоги», шахраї залякують перевірками щодо додержання законодавства з питань охорони праці. Про це повідомляє управління держпраці, пише “Репортер“.

Також невідомі, нібито від імені посадових осіб управління, надсилають повідомлення підприємцям з вимогою здійснити перерахування коштів на банківські картки № 5168757362313282, відкриту у Приватбанку на ім’я  Ніконова Л.П.

Управління держпраці в Івано-Франківській області наголошує, що керівництво та посадові особи Держпраці не звертаються до суб’єктів господарювання з «вимогами» і «проханнями», а при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог законодавства.

“Якщо до Вас звертаються такі шахраї, або у випадку виникнення будь-якої іншої підозри, просимо невідкладно повідомляти Управління Держпраці в Івано-Франківській області за телефоном 0342-78-69-21 або особисто за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 67”, – йдеться у повідомленні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.