Гроші

Франківський виконком затвердив виплати бійцям на комуналку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради прийняв рішення про одноразову допомогу 3000 гривень бійцям, котрі призвані з 24 лютого цього року і беруть участь у бойових діях, не користуються пільгами на оплату ЖКГ і не мають статусу учасника бойових дій.

Ця допомога буде одноразовою і має спрямовуватися на оплату житлово-комунальних послуг, повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Ці гроші виплатять бійцям з Івано-Франківської громади та бійцям з числа ВПО з інших регіонів Україні, які мають відповідну довідку, згідно з постановою КМУ №269. Або мають довідку ВПО, видану Івано-Франківською громадою з 1.03.2022 року.

Написати заяву на виплату можна буде вже з понеділка, 24 жовтня, у всіх ЦНАПах Івано-Франківської громади. Подавати заяви можуть самі бійці або члени родини.

До заяви треба прикріпити:

  • 1) копію паспорта людини, яка бере безпосередньо участь у бойових діях;
  • 2) копію реєстраційного номера картки платника податків людини, що бере безпосередньо участь у бойових діях;
  • 3) копію документа про безпосередню участь у бойових діях, видану військовою частиною Міністерства оборони України, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національною гвардією та іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями та правоохоронними органами;
  • 4) реквізити рахунку з банку ОСОБИ, ЯКА БЕРЕ УЧАСТЬ у бойових діях.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.