Гроші

Франківський виконком дав дозвіл на встановлення 45 літників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську стартує сезон літніх майданчиків. Наразі виконком вже погодив розміщення 45 таких павільйонів.

Як і раніше, їхня площа не повинна перевищувати 100 м².

Також не можна встановлювати літники до офіційного дозволу влади. У такому разі підприємцям доведеться сплатити подвійний тариф. Крім цього, посадовці слідкують, аби на них був законно працевлаштований персонал. Кажуть, що цьогоріч на цьому особливий акцент.

Цього року, у зв’язку з індексацією, дещо зросла ціна за розміщення літників. Втім, запевняють в мерії, не суттєво. До прикладу, у першій зоні, яка охоплює середмістя, місячний тариф складає орієнтовно 42 грн за один квадратний метр. А якщо підприємці заплатять суму за весь сезон, то тариф буде нижчим.

Крім цього, зберегли й минулорічне нововведення, коли заклади можуть облаштовувати міні-літники, розміром не більше трьох столів. Але без погоджень тут також не обійдеться.

Загалом, сезон літніх майданчиків в Івано-Франківську офіційно триває з 1 квітня до 1 листопада. Тож нині в мерії очікують на нові заяви від підприємців.

До слова, торік завдяки розміщенню павільйонів та об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі, до міського бюджету вдалося залучити близько 4,5 млн грн.

Деталі в сюжеті каналу 402

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.