Відео Гроші Світ

Франківський посадовець-хабарник знову на волі завдяки заставі. Фото та відео з суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський міський суд переніс попереднє судове засідання у справі голови Фонду комунального майна територіальної громади Івано-Франківська Богдана Чупірчука, якого обвинувачують у отриманні хабаря у розмірі 5 тисяч доларів. Причина перенесення засідання – відсутність у суді обвинуваченого, через хворобу.

WP_20150505_004

Нагадаємо, посадовець обіцяв здати в оренду приміщення спортивного комплексу. Його затримали під час одержання грошей.

“У телефонному режимі його дружина повідомила, що він перебуває на стаціонарному лікуванні, – сказав захисник Чупірчука. – Орієнтовний строк лікування – два тижні. Документ буде наданий після виписки з лікарні”.

Адвокат Чупірчука Володимир Соботник відмовився розповісти журналістам, на що саме захворів обвинувачуваний. Лише сказав, що це конфіденційна інформація, а лікування може затягтись і на три тижні.

IMG_2939

Суддя запропонувала провести підготовче судове засідання за його відсутності.

“Звичайно, це виключається”, – сказав захисник обвинуваченого.

Прокурор попросив продовжити Чупірчуку запобіжний захід у вигляді застави. Термін дії застави мав закінчитись 10 травня.

“Суд вважає, що обвинуваченому Чупірчуку запобіжний захід у вигляді застави слід продовжити до 60 днів, оскільки немає підстав для зміни запобіжного заходу”, – сказала суддя.

WP_20150505_005

Термін дії застави суд продовжив до 4 липня, а відтак Чупірчук знову не під вартою, а на волі. Сума застави – 70 мінімальних зарплат, що становить 97 440 гривень.

Суд переніс судове засідання на 9:00 годину 20 травня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні