Гроші

Франківські газовики розробили мобільний додаток для власників iPhone

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківські газовики розробили додаток 104 Mobile для користувачів iPhone.

Досі така система була доступна лише для власників Android, і гарно себе зарекомендувала. За півроку існування, онлайн-сервісом почали користуватися близько 50 тисяч людей.

“Переваги додатку в тому, що можна зареєструвати кілька аккаунтів. Тобто кілька особових рахунків. Можна вести контроль, передавати показники, оплачувати за спожитий природній газ і контролювати свій стан розрахунків. Це означає, що можна контролювати свій особистий рахунок та родичів”, – розповів керівник управління клієнтського сервісу ПАТ “Івано-Франківськгаз” Юрій Колодій.

Така система, кажуть в Івано-Франківськгазі, справді зручна для мешканців. Адже оплачувати ту чи іншу послугу вони можуть просто не виходячи з дому. Та й будь-яка операція займе не більше однієї хвилини.

Зараз додаток для власників iPhone працює в тестовому режимі. Та газовики кажуть, в майбутньому планують його вдосконалювати. А ще, просять мешканців міста в цьому їм допомогти. Зокрема закликають франківців надсилати свої пропозиції щодо роботи 104 Mobile.

Деталі в сюжеті каналу 402

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.