Гроші

Франківське “Тепле місто” розпочало літню хвилю програми “Малі ґранти”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Платформа “Тепле Місто” розпочала у Івано-Франківську літню хвилю програми “Малі ґранти”.

Ґрантовий фонд формується з внесків  спільноти-партнерів «Теплого Міста» і становить 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, — 20 000 грн. Автори проекту повинні бути готові забезпечити проект власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки.

У рамках програми команда платформи консультує, навчає та супроводжує аплікантів під час написання ґрантової заявки. Найближча подія, яку є нагода відвідати під час  проведення літньої хвилі — воркшоп “Тренажер ідей”. Більше дізнатись про воркшоп можна на сторінці програми у Facebook.

До участі у ґрантовій програмі запрошуються мешканці міста, в яких є ідея соціального проекту, який хочеться втілити в реальність. А також, подаватись на гранти можуть громадські організації, ініціативні групи чи просто активні люди, які прагнуть творити зміни у спільноті.

Ознайомитись з підтриманими раніше проектами, завантажити аплікаційну форму та переглянути офіційни умови участі в програмі можна на сайті: https://warm.if.ua/projects/small-grants.

Прийом заявок триватиме до 29 травня. Заповнену аплікаційну форму надсилайте на grants@warm.if.ua.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.