Гроші

Франківська лікарня закупила послуги МРТ у клініці дружини головлікаря – Антикорупційний штаб

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обласна лікарня Івано-Франківська закупила послуги МРТ в приватної клініки, яка належить дружині головлікаря.

Національна поліція не вбачає в таких діях конфлікту інтересів, пише Репортер з посиланням на Антикорупційний штаб.

Франківська лікарня закупила послуги МРТ у клініці дружини головлікаря

Івано-Франківська обласна лікарня у 2020 та 2021 роках уклала два договори на закупівлю послуг МРТ у фірми «СІМЕДГРУП» на загальну суму 12 тис грн. 

І все б нічого, але співвласницею приватної клініки «СІМЕДГРУП» є дружина головного лікаря Остапа Грищука. Відповідно до декларації-2020, Наталія Грищук володіє 27,22% статутного капіталу ТОВ «СІМЕДГРУП» та отримує від неї зарплату за сумісництвом. 

З викладеними вище фактами «Антикорупційний штаб» звернувся до Нацполіції з проханням перевірити можливий конфлікт інтересів у Грищука. Однак після піврічної перевірки в Нацполіції відповіли, що все в порядку, жодного конфлікту інтересів немає.

Додамо, що серед співвласників «СІМЕДГРУП» є сестра Наталії Грищук Ірина Остап’як. Обидві доньки «азарівського» міністра охорони здоров’я Зіновія Митника

Обласна лікарня та клініка «СІМЕДГРУП» знаходяться поруч за однією адресою, тож не здивуємося, якщо там працює та інша поширена схема, не зафіксована документально. Лікарі видають направлення на аналіз або рентген, а щоб не просиджувати в чергах державної лікарні радять швиденько зробити в приватників. 

Цікаво, що так бюджетним ресурсом медичний клан розпоряджається не вперше. Як пише УП.Життя, і саме будівництво клініки на території лікарні погодив той же Грищук ще у 2008 році. Тоді там обіцяли побудувати центр реабілітації інвалідів. 

Можна лише уявити, що там з‘явиться за якихось 10 років, якщо правоохоронці й надалі ігноруватимуть такі «закупівлі».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.