Гроші

Франківськ ремонтуватиме церкви у навколишніх селах – виділили 420 тис грн з видатків на капремонт закладів позашкільної освіти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кошти виділять в рамках підписаних між Івано-Франківською міськрадою та сільрадами угод про співробітництво.

Так з бюджету Івано-Франківська виділять на ремонт церков: у селі Узин – 120 000 гривень, Підлужжя – 100 000 гривень, Колодіївка – 100 000 грн, Добровляни – 100 000 грн, пише Курс.

У вівторок. 9 квітня, на сесії міськради депутати підтримали виділення грошей на ремонтно-будівельні роботи у церквах сіл Узин, Добровляни, Підлужжя і Колодіївка. Гроші на ремонт церков у селах знайшли за рахунок скорочення видатків на капітальний ремонт закладів позашкільної освіти. 

З цими селами міськрада раніше уклала угоди про співробітництво. А під час останньої сесії підписали шосту угоду про співпрацю  – з Черніївом. Натомість села не прий­мають рішення щодо об’єднання чи приєднання до будь-яких ОТГ без погодження з Івано-Франківською міськрадою. В іншому разі гроші треба буде повертати. Таким чином Франківськ готується до створення власної ОТГ і перестраховується, щоб села не порозбігалися.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.