Гроші

Франківськ має скоротити споживання газу на 10% (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ повинен скоротити споживання газу на 10%. Таке завдання, пояснюють у мерії, поставили урядовці. Мовляв, майбутній опалювальний сезон стане одним із найскладніших для всієї країни.

Ціна на газ для населення цієї зими не зміниться. І мінімальні показники температури в будинках обіцяють не зменшувати. Та от ресурс газу в державі обмежений. Тож уже нині закликають мешканців належним чином підготуватися до того, що доведеться економити, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

новини Івано-Франківська

У мене велике прохання до мешканців, балансоутримувачів, які отримують теплоносій – макисимально ущільнити будинки, утеплити двері, вікна, підвальні приміщення, дахи, – говорить заступник міського голови Руслан Гайда. – Офіційно нам доведено зменшити споживання газу на всіх котельнях на 10%.

Тим часом на «Теплокомуненерго» звітують – підготовку до нового сезону вже виконали на 65%. Зокрема провели ремонтні роботи на 23 котельнях та центральних теплових пунктах та здійснили необхідні гідравлічні випробування. Працюють і над заміною мереж. Там де це можливо старі труби міняють на попередньо ізольовані, щоб зменшити втрати.

Активно готують до нового сезону сьогодні не лише житловий фонд, але й заклади медицини, культури та освіти. Утепляють, модернізовують та проводять необхідні ремонти. Очільники профільних департаментів звітують – усі роботи йдуть за планом і проблем немає. А ось у мерії наголошують – оптимізувати споживання тепла доведеться й у цих сферах.

Розпочати опалювальний період планують традиційно – із середини жовтня. Та свої корективи ще можуть внести погодні умови.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні