Гроші

Франківськ купить ще десять комунальних автобусів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
КП «Електроавтотранс» оголосило тендер на придбання ще десяти автобусів великого класу.

Про це під час щотижневої наради у міського голови третього грудня повідомив директор КП Віталій Голутяк. Тендерні пропозиції приймають до серединя грудня. Автобуси очікують отримати на початку наступного року, пише Галка.

«Мене цікавить аби новий маршрут їхав в район Хоткевича, а куди буде їхати звідти, то вже таке», – прокоментував Марцінків.

Також Голутяк доповів про розвиток комунального транспорту у місті.

«Перевезли у листопаді 2 млн 45 тисяч осіб. У автобусах кількість перевезень зросли на 60%. Найбільше їздять франківці автобусним маршрутом №55», – сказав комунальник.

Він додав, 42 комунальні автобуси працюють на семи маршрутах. Це 30 українських та 12 турецьких.

Щодо електронного квитка, то Голутяк повідомив, що вже оплатили аванс за спецтехніку, очікують на її отримання. Після цього впродовж місяця її монтуватимуть.

Отримали на «Електроавтотранс» і всі 29 нових тролейбусів. Таким чином щодня до роботи готові 62 тролейбуси. Зараз на балансі “ЕАТ” є 87, але у грудні 15 виведуть з експлуатації через старий вік. 9 тролейбусів «Шкода» залишаться.

Щодня на рейс виходять 38 тролейбусів на сім маршрутів. 82% комунального транспорту пристосовані для людей з інвалідністю.

«Найгірших тролейбусів вже не буде, чекаємо ремонт вулиці Автоливмашівської. Один тролейбус лишаємо під музей. Один під кафе ми підготуємо», – сказав Голутяк.

Також комунальники хочуть об’єднати 5-й і 2-й маршрути – «Пресмаш-Тролейбусне депо».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.