Гроші

Фермери з постраждалих областей відвідали підприємства на Рогатинщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Івано-Франківщині сільгоськогосподарські підприємства працюють, розвиваються і допомагають тим, хто постраждав через російське вторгнення.

 Івано-Франківська область має кілька рівнинних районів, де успішно розвивається сільськогосподарське виробництво. Один із них – Рогатинщина, де фермери і аграрії попри усі труднощі нині тримають економічний фронт, пише Укрінформ.

Фермери з постраждалих областей відвідали підприємства на Рогатинщині
Фото: Ірина Дружук

Нещодавно саме сюди познайомитися з успішними практиками в агробізнесі приїхали господарники з дев’яти областей України. У кожного з них – своя справа та історія війни. У фермерів з Чернігівщини – розбиті корівники, знищена худоба  та заміновані поля, у господарників з Харківщини – потреба залучення нових технологій для вирощування овочів, у сироварів з Краматорська – релокація підприємства та пошук сировини на новому місці.

Фото: Ірина Дружук

Проблеми у всіх різні, але бажання одне – не зупинятись і розвивати свій бізнес навіть під час війни, а для цього знаходити нові ринки збуту, ідеї та вибудовувати нову логістику.

Читайте: М’ясо без запаху, сир без лактози. На Долинщині є овеча ферма, де пригощають по-бойківськи

Зокрема, фермери з постраждалих регіонів відвідали підприємство “Персей-Агро”, де власник Володимир Слободян розводить корів і виробляє молоко. Також у селі Чесники відвідали сироварів Олега та Ольгу Журавінських.

Також підприємці навідалися у “Бест-Беррі”, та компанію “Гудвеллі Україна”.

Фермери з постраждалих областей відвідали підприємства на Рогатинщині
Фото: Ірина Дружук
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні