Гроші

До кінця літа у Франківську облаштують 14 зон платного паркування (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Замість хлопців у жилетках – залізні паркувальники. В Івано-Франківську облаштують ще з десяток зон платного паркування.

У мерії пояснюють – мова йде про майданчики, які ще торік були в обслуговуванні приватних операторів. Утім умов конкурсу вони не виконали. Тож згідно з рішенням виконкому ці парковки передали створеному на початку року комунальному підприємству. І вже розпочали підготовку до їх запуску, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Загалом це 14 майданчиків, – говорить заступник міського голови Михайло Смушак. – Ми їх забрали і передали на комунальне підприємство. Перші які готуються до запуску – на Мазепи і Гаркуші.

Нові майданчики обладнають згідно зі всіма нормами та вимогами. Серед основних – наявність працюючого паркомату. Уже нині, наголошують у мерії, такими терміналами обладнані усі парковки, які залишились у приватних операторів. Тож вкотре закликають водіїв не віддавати гроші за залишене там авто у кишені нелегальних паркувальників.

Дуже часто мешканці запитують, мовляв, ми приходимо, а паркомат не працює або його немає, а хтось вимагає гроші, – каже Смушак. – У такому випадку – не платимо. Повідомляємо про те, що збирають кошти незаконно. Усі кошти мають бути сплачені через паркомат.

Готують нині і мобільний додаток, який дозволить оплачувати за паркування безготівково. Це, у перспективі, стане однієї із опцій комунального підприємства. Запрацювати перші майданчики “Сервісу паркування” мають вже наприкінці літа.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.