Гроші Фото

Для реабілітації дітей з Долинщини на аукціоні зібрали понад 50 тис грн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Долинщині провели другий етап благодійного аукціону картин, створених під час Всеукраїнського науково-практичного симпозіуму «Живопис на склі».

Захід проходив у Гошівському монастирі з 6 до 20 грудня минулого року, повідомила прес-служба ОДА.

Впродовж двох тижнів десять художників із Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини, Тернопільщини малювали картини. Частину з них згодом виставили на благодійному аукціоні у Києві. Тоді вдалося зібрати 150 тисяч гривень.

Інші картини презентували 27 березня у народному домі «Просвіта» під час другого етапу благодійного аукціону. Поряд із живописом на склі на аукціоні представили картини відомих прикарпатських художників та роботи вихованців благодійного фонду «Надія Є».

Там зібрали 52 500 грн, які спрямують на придбання діагностично-лікувального та реабілітаційного обладнання у заклади соціально-психологічної допомоги, лікування та фізичної реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями на Долинщині.

За три роки існування проекту, організатори встигли допомогти Івано-Франківському обласному госпіталю ветеранів війни, центру паліативної допомоги на базі Надвірнянського будинку дитини, Вигодському начально-реабілітаційному центру та дітям з обмеженими функціональними можливостями з Долинського району.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.