Гроші

Для підприємців із восьми областей організують бізнес-тури Франківщиною (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Релокація та нові партнерства. На Прикарпатті стартує проєкт «Розвиток бізнес-сектору України», який об’єднає одразу дев’ять областей. Реалізовують його на базі торгово-промислових палат.

І головне завдання, яке ставлять перед собою, це налагодження зв’язків, логістики та обмін ефективними практиками ведення власної справи. Тож головною складовою проєкту стануть бізнес-тури Франківщиною, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Географія проєкту поширюється на дев’ять областей – Франківська, Чернігівська, Харківська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Одеська та Полтавська, – говорить керівниця проєкту Леся Круп’як. – Така міжрегіональна співпраця дасть якісь стимули до розвитку вітчизняного бізнес-сектору. Основна складова проєкту – організація бізнес-турів на території області у певних сферах. Таких турів буде вісім.

Реалізовуватимуть проєкт у співпраці із місцевою владою та низкою державних структур. І тематику бізнес-турів обрали не випадково. Серед основних галузей – сільськогосподарська, деревообробна, індустрія гостинності, крафтове виробництво та IT-технології.

Безумовно ми повинні відновлювати Україну, економіка повинна працювати, аби допомагати фронту, – говорить президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович. – Ми виходили в першу чергу з інтересів нашої області. У нас багато деревини й для нас важлива меблева промисловість. Є великий потенціал.

Загалом проєкт триватиме пів року. А бізнес-тури стартують уже в серпні. І що важливо – кожен із них складатиметься з двох частин.

Є практична частина – виїзд на підприємство, спілкування з власником, персоналом, – пояснює Леся Круп’як. – Також онлайн частина, де учасники зможуть проаналізувати, напрацювати міжрегіональні ініціативи щодо стимулювання бізнес-сектору.

Кульмінацією проєкту має стати економічний бізнес-форум. Його планують провести у грудні в Івано-Франківську. Там, за результатами бізнес-турів донорам презентуватимуть міжрегіональні ініціативи.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні