Гроші

Депутат сільради Коломийського району не задекларував приміщень на 5 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr
Депутат П’ядицької сільської ради Коломийського району Мирослав Червінський не задекларував телятник, адмінбудівлю, низку нежитлових приміщень і землю. Усе – на загальну суму понад 5 млн грн.

Про це йдеться в акті автоматизованого контролю Національного агентства з питань запобігання корупції за повнотою заповнення декларації, повідомляє «Слово і діло», пише “Репортер“.

Як вказується у документі, депутат Червінський не задекларував телятник загальною площею 1741,4 квадратних метри в селі П’ядики вартістю 1,011 млн грн. Також він не вказав адмінбудівлю площею 1987,4 кв. м у селі Турка вартістю 3,6 млн грн. Забув політик і про іншу нерухомісті на понад 412 тисяч грн. Йдеться про три столярні цехи, два телятники, кузню, картоплесортувальний пункт, швейний цех, льонопереробний пункт, гідронасосну станцію, льонозавод, вівчарник, ремонтну майстерню, майстерню, зерносклад і п’ять земельних ділянок.

Сам він пояснив, що не вказав майно, бо у нього відсутні навички заповнення декларації, але це не спростовує заповнення ним недостовірних відомостей.

«Недостовірні відомості, зазначені у декларації, відрізняються від достовірних на суму 5 023 929 грн. Це перевищує 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації. У діях суб’єкта декларування встановлено ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 366-2 Кримінального кодексу України», – йдеться в акті НАЗК.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.