Гроші

Чи реально взяти кредит з поганою кредитною історією?

Google+PinterestLinkedInTumblr

У наш час кредит – це зручний спосіб розв’язання фінансових проблем. Але ця послуга доступна не для кожного. Є категорія людей, яка не може скористатися послугою кредитування. Це особи з поганою кредитною історією, що означає, в них є заборгованість. В банках таким клієнтам відмовлять, але вихід з ситуації є. Більш детально про кредитування із зіпсованою кредитною історією ви можете прочитати за посиланням https://sgroshi.com.ua/kredit-s-plokhoj-kreditnoj-istoriej/. А в нашій статті ми зупинимося на загальних моментах.

взяти кредит з поганою кредитною історією

Коротко про кредитну історію

Кредитна історія формується протягом усього життя. Якщо людина брала кредити та вчасно їх виплачувала, її кредитна історія вважається доброю. Банки охоче надають нові кредити таким позичальникам. Але у житті може скластися так, що у людини не буде можливості сплати борг вчасно. З відкритими заборгованостями у новому кредиті буде відмовлено. Банки вважають таких позичальників неблагонадійними.

Існує третя категорія громадян – люди с чистою кредитною історією. Їм також часто відмовляють у банках. Попри це, люди з поганою та чистою кредитною історією можуть взяти кредит. Але не в банку. Такі люди можуть скористатися позикою від мікрофінансової організації – МФО.

Що пропонують мікрофінансові організації?

МФО видають невеликі позики. Мінімальна сума – 1000 гривень. Максимально можлива позика – 20 000 гривень. Таку суму можна отримати при умові повторного звернення та своєчасного повернення минулої позики. Якщо людина звертається до МФО вперше, то вона може розраховувати на суму до 10 000 гривень.

Мікрофінансові компанії надають позики на короткий час – до двох тижнів. Але цей термін можна подовжити. Ця послуга називається пролонгацією. Кількість подовжень не обмежена. У банках така послуга відсутня.

Вимоги до позичальника

Мікрофінансові компанії самі вирішують, кому надавати позики. Як правило, в них мінімальні вимоги до позичальників. І клієнтом може стати будь-яка людина, яка досягла 18 років. При собі треба тільки мати паспорт та код. Позика надається при умові наявності постійного прибутку. У нашій країні багато людей працює неофіційно та їздить на заробітки. Таким громадянам не дають кредити в банках, а МФО схвалить позику. Для мікрофінансових компаній наявність прибутку – гарантія платоспроможності.

Як отримати позику онлайн

МФО вводять нову послугу – отримання кредиту онлайн. Для цього тільки треба зареєструватися на сайті організації та заповнити форму. Гроші будуть відправлені на карту позичальника менш ніж через 20 хвилин. Для отримання позики онлайн потрібно мати активний номер телефону, дійсну банківську карту та паспортні дані. Якщо у вас немає банківської карти, то ви можете отримати готівку. Заповніть заявку на сайті, оберіть відділення зі зручним місцем розташування та прийдіть у робочий час. Також ви можете подзвонити за телефоном.

Ви можете оминути етап заповнення заявки на сайті чи телефонного дзвінка та одразу прийти до офісу компанії. Але тоді процедура оформлення кредиту потребує більше часу.

Позика від МФО – це зручний спосіб розв’язати фінансові проблеми у будь-який час, адже сайт приймає заявки цілодобово.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.