Гроші Фото

Біля франківського вишу з’явився новий спортмайданчик за 50 тис грн (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 грудня, біля студентського гуртожитку №5 Прикарпатського університету відкрили спортивний майданчик для занять на відкритому повітрі.

Координатор «Поступового гурту франківців» та ініціатор створення майданчику Сергій Адамович розповів, що цього року у місті започаткували цільову програму «Партиципаторне бюджетування» або бюджет участі, коли частина коштів ділиться за бажанням самих мешканців. Вони своїм голосуванням визначають, де хочуть бачити покращення інфраструктури чи реалізацію нових проектів.

За словами Адамовича, на облаштування спортивного майданчика для студентства витратили 50 тисяч гривень.

«Разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника ми вирішили встановити такий спортивний майданчик. Ми брали участь у конкурсі, де наш проект визнали найращим. Це суттєво покращить дозвілля студентів, – каже Адамович. – Сподіваюсь, наступного року ми теж реалізуємо багато корисних проектів. Це реальний крок до децентралізації та передачі влади громадянам».

Ректор університету Ігор Цепенда тішиться, що студенти самі зацікавлені у тому, аби облаштувати своє дозвілля.

«На перший погляд, це невелика ініціатива, але крок за кроком ми будемо творити спортивно-відпочинкову базу для студентів. Крім того, вони закликають нас дотримуватись здорового способу життя», – зазначив Цепенда.

Займатись спортом на майданчику можуть не тільки студенти університету, але й франківці, які мешкають поруч. Тренажери розраховані на тренування усіх груп м’язів, тому будуть корисними для дітей і дорослих.

Голова студентського профкому Віталій Комар додає, що профком з радістю буде підтрмувати такі проекти, бо це, в першу чергу, розвиває студентів.

«Ми за здорову націю та хочемо, щоб студенти не займались чимось іншим та шкідливим. Майданчик покращує зовнішній вигляд двору, гарніше буде тоді, коли на вулиці потеплішає», – додав Комар.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.