Гроші

Антимонопольний оштрафував “Ідея Банк” на 4 млн грн – за неправдиву рекламу

Google+PinterestLinkedInTumblr
Антимонопольний комітет України (АМКУ) 15 жовтня оштрафував ПАТ “Ідея Банк” за розповсюдження неправдивої інформації.

Явно помилкова інформація була поширена в ході рекламної кампанії банку і тепер він оштрафований на 4 млн грн, повідомляє ДТ з посиланням на пресслужбу АМКУ.

Комітет визнав, що “Ідея Банк” здійснив порушення, передбачене Законом України “Про захист від недобросовісної конкуренції” у вигляді повідомлення неправдивих та неповних відомостей у рекламних оголошеннях про видачу кредитів.

Було встановлено, що банк на постійній основі поширював по різних каналах рекламу проведених акцій “Ідеальна 30″ ЩОДНЯ ІДЕАЛЬНИЙ КРЕДИТ ПІД ПОВНІ 0%” й “Чорна п’ятниця ЦІНИ НАВПІЛ -50% РОЗПРОДАЖ КРЕДИТІВ”.

Насправді процентна ставка по кредитах становить 0,001% річних, а клієнту потрібно окремо платити щомісячні комісії за обслуговування, за відкриття пакета послуг обов’язковий страховий внесок.

Водночас банк в рекламі не вказав максимальну суму, на яку може бути виданий кредит, реальну річну процентну ставку, максимальний термін, на який видається кредит.

“Ця інформація є обов’язковою для оприлюднення, і вона могла в значній мірі вплинути на наміри потенційних клієнтів отримати кредит. Такі дії цілком могли привести до отримання неправомірних переваг перед іншими учасниками ринку”, – говориться в повідомленні АМКУ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.