Гроші

Антимонопольний комітет перевіряє міську раду Івано-Франківська, бо вимагала від підприємців непотрібні документи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи за ознаками вчинення Івано-Франківською міською радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Мова йде про рішення, прийняті міською радою у сфері регулювання розміщення тимчасових споруд, пише Репортер.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця до Західного МТВ та здійснивши моніторинг рішень виконкому Івано-Франківської міськради у сфері розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Івано-Франківської територіальної громади, МТВ АМКУ встановило наступне. Всупереч Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, Виконком вимагав від замовника не передбачений Наказом дозвіл виконкому Івано-Франківської міськради на розміщення тимчасової споруди, – йдеться в повідомленні Антимонопольного комітету.

Отже, такі дії виконкому, щодо неправомірної вимоги на отримання суб’єктами господарювання дозволу на розміщення тимчасових споруд, містять ознаки порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій органу місцевого самоврядування.

Враховуючи вказані факти, 4 квітня 2023 року Західне МТВ розпочало розгляд справи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.