Гроші

5 років не сплачував аліменти: у прикарпатця забрали водійське посвідчення

Google+PinterestLinkedInTumblr
Прикарпатцю заборонили керувати транспортним засобом, бо він не заплатив аліменти.

Протягом п’яти років чоловік не сплачував аліменти своїй дочці, пише Репортер із посиланням на Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Фото ілюстративне

Йому заборонили виїжджати за межі України, керувати транспортним засобам, полювати та користуватися зброєю.
Найбільш дієвим засобом виявилось обмеження у праві керування транспортним засобом.

Після того, як працівники поліції вилучили посвідчення водія, боржник сплатив всю суму заборгованості по аліментах, а саме 55 645,88 грн. З них – 37 097,25 грн заборгованість по аліментах та 18 548,63 грн штраф за несплату аліментів.

Довідково: В Україні працює Єдиний реєстр боржників. Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження», Єдиний реєстр боржників — це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна. Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України. До переліку боржників потрапляють особи, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.