Кримінал Світ Фото

ЗНО, підроблені документи та київські слідчі. Четверта година обшуку в помешканні Богдана Томенчука у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 17 вересня, до дому Богдана Томенчука, директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, навідались слідчі із Києва із обшуком. Вже четверту годину вони шукають підроблені документи та гроші – так пояснив сам Томенчук. Зазначимо, що паралельно зараз проводять обшук у квартирі сина Богдана, який працював над програмним забезпеченням для ЗНО.

Відео внизу публікації.

IMG_3570

Близько 7:00 Богдан Томенчук виходив до дверей та дав короткий коментар, згодом спілкувався з нами через вікно. Проте слідчі попросили його не говорити ні з ким, всередину не впустили навіть адвоката.

До теми. Журналісти підтримують Томенчука – “Je suis – ЗНО”

DCIM100GOPROGOPR1013.

Нагадаємо, у липні проводилися обшуки у Києві у Центрі оцінювання якості освіти і за місцем проживання його керівників. У серпні в Івано-Франківському ЦОЯО під час обшуку були вилучені сервери, комп’ютерна техніка і програмне забезпечення.

22 липня уряд усунув керівника центру Ігоря Лікарчука на час розслідування, яке проводить Генеральна прокуратура за підозрою в зловживанні службовим становищем щодо керівництва центру. Сьогодні Лікарчук заявив, що подає у відставку.

IMG_3566 DCIM100GOPROGOPR1020. IMG_3568

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.