Світ

Виробник “Байрактар” передасть “польський” безпілотник Україні безкоштовно

Google+PinterestLinkedInTumblr

Турецька компанія Baykar передасть безкоштовно “польський” безпілотник “Байрактар” Україні. Зібрані у Польщі кошти витратять на гуманітарні цілі. Про це розповів ініціатор збору коштів у Польщі, журналіст Славомір Сєраковський, пише ЄП.

Байрактар новини Івано-Франківська

Сєраковський опублікував лист від ради директорів компанії Baykar, у якому та висловила своє захоплення участю сотень тисяч поляків у зборі коштів.

Ми хочемо бути частиною цього людського жесту солідарності… Ми передамо українцям безпілотник Bayraktar TB2, щоб вони могли захищати свою Батьківщину найкращим чином, – йдеться у листі.

Зібрані у Польщі 22,5 млн злотих за погодженням з українською та турецькою сторонами будуть спрямовані на гуманітарну допомогу українському суспільству, яке зазнає страшних жертв.

Сєраковський додав: оскільки кампанія зібрала навіть більше, ніж планувала, тобто з надлишком 1 800 000 злотих (плюс виручка від аукціону), то ці кошти будуть перераховані на рахунок фонду ЗСУ в Національному банку України.

Читайте: 28 липня – День української державності, хрещення України, день Володимира

До кінця тижня, коли збір буде остаточно закрито, ця сума може ще збільшитися.

Підсумовуючи: загалом наша фінансова допомога Україні становить близько 50 млн злотих (10,6 млн доларів США), – додав Сєраковський.

Нагадаємо, акцію зі збору коштів у Польщі на “Байрактар” для України анонсували 28 червня. Кошти планували зібрати за місяць, але впорались швидше.

У Польщі надихнулись успішними зборами на безпілотники у Литві та Україні. Як “литовський” безпілотник, так і три “українські” “Байрактари”, на які вдалось зібрати кошти благодійників, компанія Baykar вирішила передати Збройним силам України безкоштовно.

«Спекотний серпень» – гаряча пропозиція від «Репортера»!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.