Світ

У світі бурхливо сперечаються, якого кольору тенісний м’яч

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У світі бурхливо сперечаються, якого кольору тенісний м’яч. Жовтого? Зеленого? Впевнені?

У лютому британський освітній блог CGP Grey запитав своїх підписників в твіттері, якого кольору тенісні м’ячі: жовтого чи зеленого? 52% опитаних відповіли, що м’ячики зеленого кольору, 42% вибрали жовтий колір, ще 6% не змогли визначитися з кольором пише Територія.

Через місяць американка Делані Дольд і її батько були на зустрічі з відомим швейцарським тенісистом Роджером Федерером. Батько Делані, якому тенісні м’ячі здаються зеленими, запитав у спортсмена, якого кольору вони насправді. Федерер відповів, що м’ячі жовті.

«Тепер офіційно. Мій батько запитав Роджера Федерера, який колір у тенісних м’ячиків: зелений чи жовтий. І він сказав, що вони жовті», написала Делані у своєму профілі.

У твіттері з Федерером не погодилися. Користувачі стверджували, що тенісні м’ячі зелені або жовто-зелені, але точно не жовті. Як докази вони навели таблицю кодів квітів (в ній цей відтінок названий «жовто-зеленим») і емодзі у вигляді м’яча, який в твіттері відображається в зеленому кольорі.

Видання The Atlantic вирішило опитати виробників тенісних м’ячів. Як заявили представники компанії Gamma Sports, візуально м’ячі жовті. З ними згоден нейробіолог Бевіл Конуей, що вивчає колірне сприйняття.

«Прямо зараз я не дивлюся на тенісний м’яч, але я вважаю, він жовтий», – заявив учений.

Конуей додав, що суперечка виникла через те, що люди по-різному сприймають кольори: хтось краще розрізняє холодні відтінки, а хтось – теплі.

Американські та британські видання почали проводити власні опитування серед читачів. Їх результати відрізняються від опитування, проведеного CGP Grey. Так, 70% читачів Mirror вважають, що тенісні м’ячі ближчі до жовтого, ніж до зеленого кольору. У опитування каналу Today приблизно такі ж результати: 67% глядачів вибрали жовтий колір.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.