Світ

У Філадельфії українська громада зібрала понад 32,5 тисяч доларів для постраждалих від повені на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Філадельфійська Архиєпархія Української греко-католицької церкви зібрала понад 32,5 тисячі доларів допомоги постраждалим від паводків у Західній Укрїні.

Із таким закликом до вірян звернувся митрополит Української католицької церкви у США, архиєпископ Філадельфійський для українців Борис Ґудзяк, пише Репортер.

«Саме тепер є час допомогти нашим братам і сестрам в Україні. Звертаюся до всіх громад нашої Церкви в Україні та світі в дусі євангельського самарянина підтримати тих, хто тепер позбавлений свого дому та опинився віч-на-віч із бідою”, – написав у зверненні митрополит Борис Ґудзяк.

На заклик відгукнулися донори з 21-го штату США, Канади, а також з країн Європи: Польщі, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Франції, Бельгії, України, Великої Британії, Італії, Норвегії і інших держав.

«Велике спасибі! Вмонтували. 25,000 до трьох єпархій – Івано-Франківськ, Коломия та Чернівці. Ми будемо публікувати звіти”, – написали на сторінці Архиєпархії.

Гроші надсилають Міжнародному благодійному фонду «Карітас» Архиєпархії Івано-Франківської та Чернівецької єпархії. Мета організаторів акції – зібрати 50 тисяч доларів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.