Світ

У Бурштині з туманом знову випала зола – ТЕС вкотре відхрестилася

Google+PinterestLinkedInTumblr
24 – 25 жовтня у Бурштині, де працює ТЕС, разом із туманом на місто випала зола.

За кілька годин машини, білизна на балконах, лавки –  стали чорно-сірими, пише Курс.

Така ситуація спровокувала мешканців міста виступити в мережах.

“Шановні мешканці міста Бурштин! А може ми все таки збиремося, ті що не задоволені викидами золи? Візьмем зіпсуті речі, вивішені після прання, приїдем брудними машинами, що були щойно з мийки, прийдемо до керівництва ТЕС і роз’яснимо їм не тільки словесно… Що вони *ляді травлять нас, наших дітей і навколишнє середовище. Досить нам терпіти масове отруєння населення. Якщо нас буде багато, то можливо це буде дієвим. А коли
все життя мовчати, то так і здохнемо мовчки”, – звернувся до спільноти в групі “Типовий Бурштин” Толік Кондрат.

“Як я скучив за Бурштином! Прослідковується тенденція щорічного зрозстання викідів, але це моя суб‘єктивна оцінка. А як ви це бачите?” – додав Вадим Коцюбайло. 

У коментарі БуТЕС, від 25 жовтня, на торінці підприємства в мережі сказано:

“Сьогодні разом з туманом Бурштин накрив осад пилу. Городяни пов’язують це з діяльністю Бурштинської ТЕС. Повідомляємо, що за останній тиждень жодного технологічного порушення чи залпового викиду пилу не відбулося. Станція працює в штатному режимі. Ми слідкуємо за тим, щоб викиди не перевищували нормативних значень”.

Тим не менше міська рада Бурштина вчора звернулася на підприємство з письмовим запитом щодо золи в тумані.

“У зв’язку із чисельними зверненнями мешканців до Бурштинської міської ради щодо ситуації з осіданням золи по місту, міський голова Роксолана Джура ще в обід звернулася за поясненнями до ДТЕК Бурштинська ТЕС.
Відповідь буде озвучено в черговому тижневому онлайн-коментарі міського голови у понеділок 28 жовтня”, – повідомили на офіційній сторінці Бурштинської мерії.

Це не перший випадок, коли у Бурштині з дощем чи по снігу випадає зола. Такі випадки фіксують періодично в останні кілька років.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.