Світ

США надасть Україні 225 мільйонів доларів додаткової гуманітарної допомоги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Президент Джо Байден оголосив, що США надають додаткову гуманітарну допомогу Україні на понад 225 мільйонів доларів. Адже війна з боку росії змусила майже 12 мільйонів осіб залишити свої домівки та викликала надзвичайні гуманітарні потреби.

Про це повідомляє Посольство США в Україні, пише Репортер.

Джо Байден пообіцяв Україні 225 млн доларів гуманітарної допомоги

Це додаткове фінансування забезпечить рятівну гуманітарну продовольчу допомогу людям всередині України. Ця підтримка дасть змогу партнерам надавати готівку людям для купівлі харчів і речей першої потреби.

Ця допомога також забезпечуватиме тих, хто потребує, чистою питною водою, засобами санітарії та гігієни, вкрай необхідними медичними препаратами та послугами, а також надаватиме захист соціально незахищеним особам, сприятиме у самозабезпеченні продовольством, помагатиме із пошуком житла, включаючи розподіл предметів допомоги. Також вона передбачає логістичну підтримку для гарантування надходження допомоги тим людям, які її потребують.

Команда USAID з реагування на стихійні лиха та надання допомоги продовжує оцінювати запити з України, щоб задовольнити потреби найбільш уразливих верств населення, включаючи людей, які були змушені втекти з дому.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.