Світ

Словаччина закриває пункти пропуску на кордоні з Україною

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Словаччина обмежила в’їзд на свою територію у зв’язку з епідемією, тому деякі пункти пропуску на кордоні з Україною будуть закриті.

Пункти закриють у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації у Словацькій Республіці і в Україні, пише УП.

Зокрема словацькі прикордонники повідомляють, що з 09:00 (за київським часом)  9 листопада 2020 року буде тимчасово закрито пункт пропуску “Велке Слеменце”, з українського боку – “Малі Селменці”. Також тимчасово припиняється оформлення пішоходів у пункті пропуску “Убля”, з українського боку – “Малий Березний”.

У пункті пропуску “Вишнє Нємецке”, з українського боку – “Ужгород”, пропуск осіб, які тимчасово або постійно проживають на території Словаччини. Пропуск здійснюватимуть з 08:00 до 20:00 (за київським часом).

У ДПСУ повідомили, що всі подорожуючі під час в’їзду у Словаччину зобов’язані пройти антигенний тест. В подальшому вони підлягають самоізоляції, під час якої на п’ятий день повинні зробити тест RT PCR. Від проходження антигенного тесту звільняються особи, які прямують територією Словаччини транзитом, та відповідно до винятку указу Управління охорони здоров’я Словацької Республіки або письмового винятку.

Пропуск вантажного автотранспорту здійснюватиметься без обмежень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.