Світ

Лукашенко відреагував на мітинги проти нього: Я попереджав – Майдану не буде

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що до мітингів невдоволених попередніми результатами виборів, на яких він переміг, причетні “ляльководи” з Чехії, Польщі, України та інших країн.

Про це повідомили в державному виданні Білорусі БЕЛТА, пише УП.

“Нам намагаються цю заварушку підкинути. Я попереджав: майдану не буде, як би комусь цього не хотілося. Тому треба втихомиритись, заспокоїтися. А батькам втретє кажу подивитися, де їх чадо, щоб не було потім боляче. Поранено десь близько 25 хлопців з ОМОНу. Є переломи рук, ніг. Спеціально, цілеспрямовано били по цим хлопцям. Вони відповіли. Чого тепер ридати і плакати? Тому відповідь буде адекватною…

З однієї розмови ми бачимо ляльководів. Одна з ліній цих ляльководів – Чехія. Сьогодні вже з Чехії управляють нашим об’єднаним штабом, де, вибачте мене, сидять ці овечки, нічого не розуміючи, що від них хочуть. Я доручив видати цю інформацію в ЗМІ, щоб побачили, чого вони хочуть. Вони продовжують насідати, продовжують вимагати: виводьте людей на вулицю і ведіть переговори з владою про добровільну здачу влади, – заявив Лукашенко.

За його словами, ситуацією в Білорусі намагаються управляти з-за кордону: “Я про Польщу не кажу. Там вже все осіли і теж починають смикати за ниточки. Я не кажу про Україну (звідти їхали). Це, впевнений, не державна політика, але там вистачає цих майданутих, про яких я говорив. В тому числі, на жаль, з Росії певний приплив людей”.

Читайте також: Зеленський відреагував на протести у Білорусі: закликав до терпимості та відмови від вуличного насильства

Він також поскаржився, що правоохоронцям довелося взяти під охорону офіс “об’єднаного штабу”, де були опозиційні журналісти: “Довелося 120 осіб виділити для того. щоб контролювати ситуацію навколо цього офісу. Не дай бог відвернули б голову одній з них або комусь іншому, ми б відмивалися роками. Тому змушені були взяти їх під охорону. Вони це не цінують. Скоро оцінять”.

Він підкреслив, що ситуація на вулицях не катастрофічна, але “дуже небезпечна для людей, яких штовхнули на вулиці”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.