Світ

Італійське село заплатить людям, які погодяться переїхати туди і розпочати бізнес

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Середньовічне село Санто-Стефано-ді-Сессаніов в центрально-південному регіоні Італії Абруццо заплатить людям, які погодяться переїхати туди і почати бізнес, пише CNN.

Зараз у селі проживає 115 жителів, з них близько половини — пенсіонери, пише Inspired.

«Ми нікому нічого не продаємо — це не бізнес. Ми просто хочемо, щоб село продовжувала жити», — сказав мер Фабіо Сантавікка.

Претенденти мають бути громадянинами Італії або інших країн ЄС віком від 18 до 40 років. Також вони мають бути готові залишитися у селі щонайменше 5 років.

Влада буде платити новим жителям щомісячну плату протягом трьох років. Вона не буде перевищувати 8000 євро на рік. Крім цього, їм нададуть одноразовий внесок у розмірі до 20 000 євро на розвиток бізнесу. Нові жителі також отримають нерухомість для проживання за «символічну» орендну плату.

З моменту оголошення конкурсу 15 жовтня близько 1500 людей подали заявки. Поки влада планує відібрати 10 людей.

«Є відчуття спокою, ви живете самодостатньо і повертаєтеся до свого коріння. Тут немає хаосу великих міст, і ви можете заощадити більше вільного часу. Я живу тут дуже добре. Тут чисте повітря, і з того моменту, як ви прокидаєтеся, відкриваються неймовірні краєвиди, які дійсно піднімуть вам настрій і дають привід піти на роботу», — розповів про життя у селі Сантавікка.

Сантавікка сподівається, що якщо проєкт «омолодження» села буде успішним, його зможуть повторити інші невеликі містечка.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.