Газета Люди

Маруся Звіробій-Біленька – людина тижня у «Репортері»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» чи не вперше відзначає у своїй постійній рубриці учасницю передвиборчих перегонів.

Зазвичай редакція тих кандидатів у нардепи, мери та інші не чіпає, бо ж рубрика редакційна, а будь-яка інформація, крім некрологу, вже вибачте, – незайвий у подібній ситуації піар. Але Маруся Звіробій знялася з виборів у 87 окрузі, тому – жодних перешкод.

У вівторок, 16 березня, на сайті партії «Європейська солідарність» з’явилася інформація про те, що Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на користь «свободівця» Руслана Кошулинського. Там же було відео із заявою самої Марусі.

Вона сказала, що проти взаємопоборювання та за об’єднання у спільній боротьбі, бо ж «Україна понад усе – це інструкція до виконання, а не просто гасло». Крім того, повідомила про відповідні перемовини між партіями.

«Свобода», у свою чергу, синхронно опублікувала своєрідну подяку та заявила… «про початок об’єднавчого процесу проукраїнських патріотичних сил, зокрема «ЄС» та «Свободи», перед загрозою проросійського та олігархічного реваншу».

От, саме цю фразу про об’єднання треба не забути. Бо якщо це правда, то щось таки скресло. Адже у цих двох партій, крім ворогів, ідеологічно й концептуально немає нічого спільного. Можливо, це така дуже ситуативна спілка, але, погодьтеся, заява про об’єднавчий процес – річ серйозна. Ой, подивимось.

Читайте також: Сергій Стерненко – людина тижня за версією “Репортера”

А Маруся як підняла соцмережний галас своєю появою на виборах, як отримала там же доволі солідну порцію бруду з усіх боків, так і пішла гонорово далі. Особливих шансів у неї й не було, бо на Прикарпатті не дуже сприймають «чужих». Чи дозволить її зняття з виборів виграти нинішньому партнерові, ніхто нормальний прогнозувати не візьметься.

Вибори заплановані на 28 березня. І якщо сьогодні хтось із соціологів, політологів, блогерів, журналістів та інших експертів з усіх питань скаже, що він точно знає, хто виграє, – це буде неправда.

От, нема ще книжок про загадкову душу прикарпатського виборця, а шкода. Він (виборець) зав­жди щось сам собі знає, якщо ще прийде на дільницю. Бо весна.

Ярема Стецик – людина тижня за версією «Репортера»

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні