Політика Фото

Верхнянська ОТГ отримала новий сміттєвіз (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В рамках допомоги від програми USAID DOBRE, у Верхнянській громаді зокрема налагоджують послугу збору та сортування сміття.

Сміттєвіз, який передали громаді, разом із попередньо закупленими баками, дасть змогу комплексно вирішувати проблеми із твердими побутовими відходами в ОТГ.

«Поводження із твердими побутовими відходами – один із компонентів програми покращення послуг в ОТГ із якими ми співпрацюємо. Загалом ця проблема притаманна громадам по всій Україні і вирішити її можна лише разом, комплексно. Програма DOBRE допомагає громадам, які намагаються налагодити роздільне збирання сміття та зробити свої населені пункти чистішими, але головне – це бажання мешканців. Верхнянська ОТГ продемонструвала чималий поступ у вирішенні цієї проблеми». – зазначив регіональний менеджер програми DOBRE Дмитро Коваль.

У селах громади створюють майданчики роздільного збору сміття. Відходи ділитимуть на три фракції: папір, пластик та скло.

«Екологічна ситуація, здоров’я мешканців – це найважливіший аспект. Ми намагаємося покращити інфраструктуру, зробити центри дозвілля для молодшого та старшого покоління,  завдяки програмі DOBRE. Але найважливіше – аби було комфортно, аби люди відчували спільну участь у розвитку громади». – зазначив голова Верхнянської об’єднаної громади Микола Філіпович.

Учасники зустрічі також оглянули інші проекти, які створюються завдяки програмі DOBRE – реконструкцію залу засідань, а також відкритий у листопаді молодіжний громадський простір «Community Space».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.