Люди Фото

В Коломиї відбувся фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Днями в Коломиї відбувся районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!».

Вже стало доброю традицією щорічно збиратися у тісному колі, щоб разом у святковій атмосфері ділитися своїми досягненнями та здібностями,  підтримувати один одного, розвивати таланти  і бути просто щасливими.

Метою фестивалю є в першу чергу розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до їх проблем.

До фестивалю наполегливо готуються діти, їх вихователі, батьки, організатори свята та меценати. Щороку учасники готують яскраві сценічні виступи, що запам’ятовуються глядачам майстерністю виконання, дитячою щирістю.

У залі презентували виставку-продаж творчих робіт умільців:  вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі.

Свято відкрив оркестр народної музики Гвіздецької школи мистецтв. Лунали пісні та вірші  у виконанні талановитих дітей. Кожен номер святкової програми супроводжувався  гучними оплесками. Присутні на фестивалі були вражені виступами дітей.

Всі учасники  свята нагородженні дипломами, грошовими сертифікатами та іменними подарунками.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.