У Голині на ярмарку представляли свою продукцію, зокрема, Церква, старостат, Народний дім, школа мистецтв, бібліотека та ліцей.
Ярмаркове різноманіття «зашкалювало»: тут можна було придбати тортики, тістечка, пончики, налисники, кекси, пиріжки, м’ясні страви. Серед ручних робіт — прикраси, шкатулки, картини, браслети, бокали, квіти, пише Репортер з посиланням на Вікна.
Місцеві працівники культури прийшли на благодійний ярмарок кожен зі своїм, розповідає директорка Народного дому Богдана Олексюк. Бібліотека — принесла рамки для фотографій оформлені квітами, школа мистецтв — кекси, прикраси для волосся. Народний дім створив із повітряних кульок синьо-жовту фотозону та пропонував брелоки, прикраси, пряники, випічку.
До теми: Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги
Галина Андрейко на ярмарок прийшла зі своїми фірмовими горішками зі згущеним молоком. А також разом із дочкою спекли кекси із різнокольоровим кремом, серед них і патріотичні відтінки.
Щодо горішків, то їхній успіх у секретному складнику, який робить тісто м’яким, а самі горішки тануть у роті. До нинішньої згущонки додали ще мелені горішки. Запропонували і живі квіткові композиції. Допомагати вирішила не тільки через те, що мій син на війні, але й із вдячності кожному солдатові, який зараз ризикує своїм життя, щоб ми спокійно спали, їли, ярмаркували.
За словами педагогині-організаторки місцевого ліцею Ірини Ткачук, педагоги й батьки запропонували на ярмарок пляцки, патріотичне безе, пахлаву та трубочки, славнозвісні батончики «Байрактарчики», креативні бутерброди.
Наші кухарі напекли солодких та м’ясних булочок, насмажили відбивних та биточків. Нещодавно на майстер-класі вчителі виготовили 52 синьо-жовті браслетики. Тож у покупців є вибір, — каже учасниця ярмарку.
До теми: У Снятині на пряничних майстеркласах пишуть листи захисникам і збирають гроші для ЗСУ (ФОТО)
Олеся Завадецька випічкою займається давно, адже її троє хлопців люблять солоденьке. Для ярмарку разом із подругами Світланою Баран, Іванною Мазурик, Галиною Саган та Іванною Молдаван закупили горішки, вершки, білий, молочний та чорний шоколад, вишні, полуницю. Пекли бісквіти, капкейки, тістечка шу, зефіри, чизкейк з малиною, желе.
Ціни в нас від 10 гривень. Коли радились щодо меню, обрали те, що можна порційно викласти на тарталетки та в чому маємо «смакову практику». Наприклад, для любителів шоколаду — тістечко «Чорний ліс». Торт «Мокко» — для любителів кави. Тістечко «Снікерс» не потребує реклами.
Яскравими американськими пончиками — донатами — та солоно-солодкими еклерами частувала покупців Сузанна Раковці. А її мама продавала свої фірмові пиріжки з картоплею, які готувала разом із подругою Лесею. Ці смаколики вже встигли скуштувати й військові.
Наталія Дубровна-Качак виготовила на ярмарок 15 різнокольорових ангеликів із ниток. На виготовлення одного знадобилося приблизно до 45 хвилин. А ще — виготовила дитячу вервичку із фетру та бусинок, дівчачі заколки, напекла патріотичних пряників.
За словами старшого брата місцевого храму Івана Мазурика, у їхній палатці зібрали багато різноманітних смаколиків.
Тільки 150 патріотичних пряників, з національними гаслами, 100 магнітів, оздоблених кавовими зернами, та дерев’яних підсвідчників. Ці речі зробили впродовж двох днів всі охочі на майстер-класах у храмі. Маємо гарячі напої: кава, чай, капучіно, піцу на дровах. А ще — батончики, випічку, шоколадні зайчики, солодку вату, льодяники, повітряні кульки.
За 2,5 години ярмаркування продали практично все. Разом вдалося виторгувати 67440 гривень і 10 польських злотих. За вторговані гроші голиняни хочуть придбати бус для калуських тероборонівців, які захищають Україну на передовій.
Comments are closed.