Розваги Фото

У палаці Потоцьких охочі кидали фарби на стіну: така собі арт-терапія (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Два дні, 11-12 травня, вже дванадцятий рік поспіль у Івано-Франківську відбувається фестиваль Христового Міста “Вгору Серця”.

Цьогоріч ідейний нахтненник і головний організатор свята Ярема Стецик влаштував у суботу, 11 травня, ще й художню акцію – усі охочі змогли покидати фарбами. Кольорове дійство відбулось у палаці Потоцьких, повідомляє Репортер.

Для цього наготували багато матеріалів. Але потенційних учасників Ярема Стецик попередив одразу – треба приходити в тому одязі, який не шкода викинути.

«Кидаємося справжніми фарбами – фасадними і тими, що не відпираються. Визначаємо стіну, на яку треба кидати, і так виходить християнський мурал, а ще – справжня арт-терапія, – каже Ярема Стецик.

Учасники дійства (їх наразі десь під 30 і люди далі підходять) використовували усе, що було, – відра, шприци, клізми і т.д.

Фестиваль “Вгору Серця” розпочався 11 травня об 11:00 з молитовного вело-мото-автопробігу та виставки ретро автомобілів. Також у цей день в палаці Потоцьких відбудеться «Фестиваль родин». А 12 травня на Вічевому майдані буде гала-концерт і виступ молодіжного театру «Gloria».

Нагадаємо, до фестивалю “Вгору серця” на фасадах будинків з‘явиться кілька християнських муралів. Зокрема настінні малюнки створюють на вулиці Лепкого, 1, 6А, 9, 16 та на вулиці Шевченка – між будинками №32 і №34. Ще один мурал буде на фасаді будинку по вулиці Незалежності, 148.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.