Соціум Фото

У Галицькому парку поселили трьох бізонів, які голодували (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У Галицькому національному природному парку у Центрі реабілітації диких тварин оселили сім’ю бізонів, яких раніше знайшла львів’янка у лісі під час збирання грибів.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати повідомив заступник директора парку Володимир Бучко, пише Репортер.

За його словами, візуальне обстеження показало, що тварини трохи недогодовані.

«Зараз їм провели дегельмінтацію. Впродовж двох тижнів вони проходять цей курс. Далі буде обстеження. Будемо брати аналіз крові та калу, дивитися на їхній стан. Згодом ставитимемо діагноз і будемо ухвалювати рішення. Поки стан задовільний», – розповів Бучко.

У Галицькому національному природному парку бізонів годують сіном, кормовими віниками, коренеплодами, овочами та фруктами. Бізон-тато має близько 20 років, мама – 14, бізоненя – близько двох.

Нагадаємо, львів’янка Христина Ткач з чоловіком поїхала на Прикарпаття збирати гриби, а натрапила на бізонів, яким потрібна була допомога. Кістки і шкіра – так характеризує тварин, які жили поблизу села Мислівка, Христина Ткач. Жінка опублікувала фото бізонів у соціальній мережі Facebook із закликом про допомогу.

За словами працівника Василя Грибовця, з дев’яти бізонів у лісі залишилося троє. Він каже, що їжу їм закуповували представники Вигодського лісгоспу, проте привозили із запізненням. У дні, коли окрім сіна нічого не було, бізони голодували, каже чоловік.

Головний лісничий підприємства Андрій Рак Суспільному Карпати повідомив, що бізони не рахувалися на балансі підприємства “Вигодське лісове господарство”. Четвертого травня 2020-го року керівники ДП “Вигодське лісове господарство” звернулися до адміністрації Галицького національного природного парку, щоб передати бізонів їм. 15-го липня відправили документи у Міндовкілля.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.