Люди Фото

У Франківську відкрили пам’ятну дошку бійцю АТО Олегу Басарабу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 14 березня, на території школи № 16, що по вулиці Вовчинецькій відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Олегу Басарабу.

Дошку відкрили у рамках програми міської ради «Івано-Франківськ – місто героїв».

Під школою зібралися учні, вчителі та рідні бійця, аби провести пам’ятну лінійку й нагадати всім про колишнього учня Олега Басараба.

«Подібні дошки ми вішаємо, в основному, на стінах навчальних закладів, де вчились такі визначні постаті. Щоб виховувати у дітях патріотизм і щоб люди не забували про бойові дії, які зараз проходять у зоні АТО» – сказала секретар міської ради Оксана Савчук.

«Він був дуже спокійним, добрим, любив техніку, – поділилася спогадами про сина Леся Басараб. – Провчився 9 класів і вступив до 15 училища, а по закінченні призвали в інженерні війська до Луцька. Після армії працював у ВО «Карпати», а там вручили повістку в АТО. Одразу сказав, що «косити» не буде. Їх возили на передову будувати траншеї й бліндажі. Не один раз казав, що над ним свистіли кулі. Потім раптово помер. Сказали, що від серцевого нападу, але хто знає, як було насправді».

Довідка: Олег Басараб, 1977 року народження. Служив у 309 окремому інженерно-технічному батальйоні. Помер 20 вересня 2015 р. внаслідок зупинки серця під час несення служби в районі смт. Очеретине (Ясинуватський район, Донецька область).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.