Люди Фото

У Франківську розповідали, як зробити маму щасливою (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У відкритому просторі оновленого заводу «Промприлад», у неділю, 2 червня, з самого ранку до 18.00 проходило свято «День сім’ї».

Батьки та діти мали чудову можливість провести весь день на одній з найкреативніших та найсучасніших локації Івано-Франківська – на території «Промприлад.Реновація», пише Курс.

Для дітей у програмі – майстер-класи, фотозона, конструювання роботів. Плюс дитсадок у дитячому просторі «Дрібнота». На заняття з відомою майстринею Марією Корпанюк був справжній аншлаг.

Для дорослих влаштували цілий цикл лекцій. Після дискусії про вакцинацію відбувся цікавий семінар на тему «Діти і гаджети». Поради, як влаштувати дозвілля сім’ї так, щоб не хотілося сидіти в телефонах розповіли координатори «Дрібноти».

Можна було дізнатися про «ЕКОномний будинок» та як розпочати життя з нуля, пройшовши великі випробування, допомагати іншим і будувати якісно власне життя.

«Мама для мами» – відомо, що жінкам у статусі мами часто потрібна підтримка, інколи проста порада, деколи дуже професійна консультація. Як собі дати ради, не впасти в депресію, не стати типовою домогосподаркою і прикрою жінкою, розповіла доула Галина Артиш.

А психолог-сексолог Аурелія Болюк виступила із лекцією про специфічні «жіночі ресурси». Всі лекції були згруповані в концепції «Роблю вам щасливу маму!»

Організувала велике свято родини франківська ініціатива «Нове життя в нових умовах» і Каріна Шинкарьова.

«Ми зібрались, щоби позбутися стереотипів, які жінкам, мамам накидає суспільство – чиновники, влада, чоловіки, частина жінок, – звернулася до пристуніх координаторка ініціативи «Нові пологові», організаторка свята Наталія Сербин. – Закликаємо вас бути активними і брати на себе відповідальність за своє життя. Сьогодні ми зібралися на відверті дискусії, які можуть допоомгти змінити наше життя. Ці зміни не зробить ніхто для вас, це можете зробити тільки ви. Не бійтеся – ставте запитання, отримуйте відповіді, будьте активними і змінюйте те, що вважаєте за потрібне, на ліпше».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.