Соціум Фото

У Франківську провели брейн-ринг на екологічну тематику (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 15 березня, у кіноконцертному залі “Арена-центр” в Івано-Франківську відбувся традиційний 11-й брейн-ринг. Захід присвятили, екології та альтернативним видам живлення.

Організаторами виступили три ГО: “Поступовий гурт франківців”, “УМКА” та “Зелені Мурахи”, пише Репортер.

“Цей захід – старт кампанії в Івано-Франківську у рамках програми кліматичного лідерства “Активуй енергію”. Вкінці ще будуть традиційні подарунки переможцям, які нам дало управління з питань екології та природних ресурсів – торти, чашка, книги. Після того буде фільм про кліматичні зміни та еко-вечірка з веганськими смаколиками і чаєм” – сказав координатор ГО “Поступовий гурт франківців” Сергій Адамович .

У брейн-рингу беруть участь студенти з різних університетів,  більшість команд грають уже традиційно, дві з них навіть пробули всі 11 ігор.  Загалом сьогодні боролись за перемогу 8 команд.

“Літра Сметани” – “пенсіонери”, як вони самі себе називають, команда філософського факультету ПНУ – не пропустила жодної гри.

“Склад команди змінюється, цього разу у нас нові учасники – дебатери. Але їм ці вміння тут не дуже допоможуть, – каже капітан команди Надія Вірстюк. – Ми тут, бо небайдужі до екології, нас хвилює розвиток альтернативної енергетики, кліматичні зміни. А ще – бо тут смачно годують!”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.