Люди Фото

У міській лікарні Франківська працюватиме цифровий томограф (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 18 лютого, в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні в рентгенологічному відділенні презентували новий комп’ютерний томограф, аналогів якому немає в Україні.

Два роки тому ЦМКЛ подала документи на участь у непроєктному гранті уряду Японії. Виграли конкурс та  отримали пакет дороговартісного рентгенівського обладнання: комп’ютерний томограф, виготовлений в Японії 2019 року та інше діагностичне ендоскопічне обладнання (бронхоскоп, монітор пацієнта та гастроскоп).

Томограф встановили в рентгенвідділенні на першому поверсі корпусу № 3. Персонал навчали спеціалісти Кенон, лікарня отримала державну ліцензію на право його використання, інформує пресслужба мера.

Бронхоскоп, монітор пацієнта та гастроскоп встановлені у корпусі №4 на першому поверсі у поліклінічному відділенні.

«Сьогодні величний день для нашої лікарні, тому що ми запустили в дію ще одну тяжку і важливу техніку, дякуючи співпраці нашої міської влади з японським урядом. Ми вже завершили налаштування і ввели в дію новий японський комп’ютерний томограф, який має різні можливості діагностики пацієнтів для якісних медичних послуг», – розповів директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

Томограф обстежує всі органи і системи людини. Діагностує всі хвороби. Обладнання дозволить суттєво покращити надання екстреної медичної допомоги, раннє виявлення онкологічної патології та інших гострих і хронічних хворіб, покращить якість надання медичних послуг жителям міста Івано-Франківська.

Завідувач рентгенвідділення Ігор Соколовський розповідає, що особливість томографа полягає в тому, що його діагностика дуже тонка, а доза опромінення пацієнта така сама, як при звичайній флюорографії. Він повідомив, що аналогічного  обладнання в Україні немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.