Люди Фото

У Чернієві наприкінці серпня відкриють новий дитячий садок (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Будівництво дитячого садка у селі Черніїв, що неподалік Івано-Франківська нарешті підходить до завершення.

Його планують відкрити наприкінці серпня. Про це у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо розповів сільський голова Чернієва Богдан Грейда.

Раніше планувалось, що дитсадок запрацює у грудні минулого року, втім через брак коштів відкриття прийшлось перенести.

«Наразі ми плануємо відкрити дитсадок 25 серпня. Вже є й готова назва – «Мрія». Така назва, бо батьки довго чекали та мріяли, коли у селі з’явиться дитсадок», – пояснює сільський голова.

За словами Грейди, дитячий садок у селі будували десять років, бо весь час бракувало коштів. Відтак, активно роботи йшли лише останні три роки, бо отримали значне фінансування з держбюджету. Загалом будівництво дитсадка вартувало 15 мільйонів гривень.

Наразі у черзі до дитсадка є близько 120 дітей. Водночас дошкільний заклад розрахований на 100 дітей, а це 4 групи по 25 дітей.

«Будемо бачити, якщо буде необхідність, то якесь ліжечко – два ще докупимо, аби збільшити кількість місць. Зараз дуже багато дітей батьки змушені возити до Франківська. А відкривши наш дитсадок, ми розгрузимо трохи міські дошкільні заклади», – зауважує війт.

Аби повністю завершити будівництво залишилось зробити внутрішні роботи, встановити альтанки та дитячі майданчики. До кінця місяця їх повинні встановити, а також провести озеленення території.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.