Люди Фото

У центрі Городенки рубають дерева – підприємець чистить придбану ділянку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Майже метровий у діаметрі пень з’явився на місці ясеня в центрі Городенки. За ним зрізали віковічну тую.

Так підприємець, що придбав 30 соток землі, “розліснює територію”. Подія викликала неоднозначну реакцію мешканців Городенки, пише “Репортер”.

«Городенка втратила частину зелених легень. Адже одне дерево здатне очистити повітря від 27 кг забруднень, — обурюється городенківець Федір Туз. — Та й дешево продали».

Наприкінці минулого століття територію, що межувала із секретним об’єктом підприємства зв’язку, виділили для будівництва нового приміщення для гімназії. Забили палі. На тім і стало. За десятиліття площа не лише заросла, а й стала своєрідним міським смітником.

Через аукціон одночасно продали земельну ділянку, що належала місту, та палі, які були на балансі районної ради, оскільки витягнути їх було ніби неможливо.

Сукупно виручили десь 800 тис грн. 300 тис передали районному відділу освіти, решту — місту. Начальник районного відділу освіти Світлана Івасюк пояснила, що кошти пішли на виготовлення проектно-кошторисної документації: 276 тис. грн — для будівництва нового приміщення гімназії, поруч зі старим, решту — перекриття даху ЗОШ №2.

Виконувач обов’язків городенківського міського голови Любомир Музичка зауважив, що «торги проведено районним фондом комунального майна згідно чинного законодавства восени минулого року. Хай би що на місці цієї ділянки виросло, залишиться місту. Всіх процедур ніби було дотримано, кожен міг зареєструватися та взяти участь у торгах, так що про таке дуже популярне слово у широких верствах як «дерибан», не йдеться. Інша справа, що ділянка без палів була би привабливішою, то й виручили би більше».

А щодо дерев, то чинним законодавством на власній території рубати їх не заборонено. Якщо така доля чекає решту туй, що поруч, то шкода.

Зараз дерева відмежовують центральну вулицю Шевченка від інших забудовників, що придбали територію колишнього секретного об’єкту.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.