Люди Фото

Поблизу Франківська укріплюють дамбу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Надзвичайно велика кількість опадів за короткий час поставила під загрозу мешканців села Угорники. Хоча минулого року угорницьку дамбу укріплювали, вона могла не справитися з такою кількістю води, яка раптово прибула у Бистрицю-Надвірнянську.

Тому сільська голова Любов Атаманчук звернулася до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа за допомогою, адже постала загроза прориву дамби і підтоплення села.

На дамбу завезли 500 тонн каміння. Повністю укріпити дамбу планують за 2 дні, а капітальний ремонт провести до кінця цього року, інформує пресслужба міського голови.

На місці за укріплювальними роботами стежить інженер-гідротехнік Дністровського басейнового управління водних ресурсів Микола Атаманюк.

«Наразі великогабаритним каменем укріпили конструкцію по існуючому кріпленню. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться правильно, загроза селу Угорники від прориву цієї дамби минула», – говорить інженер-гідротехнік.

Ігор Влізло, начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій у місті Івано-Франківськ, каже, що всі задумані роботи планово здійснюються.

«Закріплюємо ділянку, і, якщо, не дай Бог, станеться підйом ріки Бистриця-Надвірнянська, у нас проблем тут уже не буде. Укріплення плануємо завершити до кінця дня 27 червня. Наступний етап – закріплення дамби у Микитинцях (на наступному тижні) та в подальші тижні – інші проблемні ділянки», – говорить надзвичайник.

За словами Марцінківа, камінь надав підприємець Микола Круць, техніку виділили компанії «Ярковиця», «Благо» і «Вертикаль».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.