Люди Фото

На Верховинщині столітнім садом опікується 95-річний Михайло Маківничук (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З усіх галузей сільського господарства садівництво, напевне, найбільш наповнене поезією природи. Надто вже заворожує яблуневий сад під час цвітіння або восени, коли гілки дерев схиляються від приємної втоми ваговитого урожаю, особливо вранці, коли схід сонця допиває з них нічну росу.

В присілку Синиці на висоті більше 1000 метрів над рівнем моря височіє райський 100-літній сад. Його господар – 95-річний Михайло Маківничук. Допомагає йому з господарством вся родина, зокрема і онук Віталій, який є знатним тутешнім господарем-сироваром, йдеться на сторінці 52 Carpathian Lifestyle Experiences, пише Репортер.

В саду красуються різні види яблунь, груш, слив. Михайло – дипломований садівник, який все життя підтримував, доглядав і викохував сад та прищеплював цю любов своїм дітям та онукам.

Читайте також: Тарас Дзвінчук з Космача робить гуцульські постоли для всього світу (ФОТО)

Сорти яблунь та груш, які найбільше підходять до вирощування у Івано-Франківській області: Яблуні літні – паперовка, осінні – Слава переможцям, Пепінка золотиста, Амулет, Теремок, Едера; зимові – Айдаред, Гала, Внучка, Катерина, Перлина Києва, Скіфське золото, Флоріна, Голден резистент. Груші – Бурштинова, Бере, Вижниця, Золотоворітська, Львівський сувенір, Стрийська, Черемшина.

Публікацію підготовлено в рамках проекту “52 способи життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці”, що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна Hungary Slovakia Romania Ukraine Cross Border Cooperation (www.huskroua-cbc.eu) на 2014-2020 роки.Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні