Люди Фото

На Прикарпатті відзначили працівників та ветеранів карного розшуку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську відбулися урочисті заходи напередодні відзначення сторіччя з дня створення карного розшуку в Україні. 12 квітня працівників карного розшуку і ветеранів зі всієї області відзначили подяками і відзнаками за розкриття резонансних злочинів та гідну службу.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, подякував ветеранам за їх багаторічну службу і досвід, який вони передають нинішньому поколінню, інформує Сектор комунікації поліції в області.

«Хочу побажати, аби громадяни не забували, що за щоденною кропіткою оперативною службою стоять звичайні люди. Бажаю вам сумлінного та добросовісного виконання обов’язків, невичерпної енергії та наснаги у боротьбі зі злочинністю», –  наголосив очільник поліції області.

Опісля начальник поліції Володимир Голубош вручив ветеранам ОВС, керівникам управлінь карного розшуку та заступникам книгу «На вістрі боротьби зі злом», яку спеціально до сторіччя карного розшуку підготували Ігор Голинський і Михайло Березовський.

Зокрема на заході присвоєно чергові звання працівникам карного розшуку.

Нагадаємо,  історія карного розшуку України бере початок 100 років тому, коли 15 квітня 1919 року Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції.

Довідково щодо подяк і відзнак працівникам карного розшуку:

Рішенням Ради Національної Безпеки і оборони подякою за вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм та співпрацю з апаратом РНБО нагороджено підполковника поліції Михайла Комарніцького – начальника відділу розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами управління карного розшуку.

Наказом  Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу, наполегливість та з нагоди відзначення 100-річчя з Дня створення карного розшуку органів внутрішніх справ подяками відзначено підполковників поліції Івана Бандуру, Володимира Возняка, Тетяну Ган, Миколу Іванюка, Світлану Маківничук, майора поліції Володимира Кісельова,

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.