Люди Фото

На Прикарпатті лісники вже заготовляють корм для диких тварин (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У спекотне літо роботи у лісівників не меншає. Саме час готуватися до зими. Єгерські служби державних лісогосподарських підприємств Прикарпаття готують кормову базу для диких тварин.

У Слобідському лісництві Вигодського лісгоспу лісівники власними силами проводять заготівлю сіна, інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, пише Репортер.

Добре висушене складають у копиці та скирти, недосушене – при скиртуванні підсолюють. Крім цього, заготовляють гіллячковий корм.

Саме влітку пагони мають найбільший вміст поживних речовин, зокрема сирого протеїну. В’яжуть віники мотузкою, шпагатом або ликом, але не дротом. Сушать у затінку. Під час сушіння декілька разів обприскують розчином кухонної солі. Висушені пагони малини, кропиви, дикої груші, осики та ін. зберігають для підгодівлі тварин взимку у сухих кормосховищах.

На Гринявщині єгерські служби оновлюють годівниці, покращують майданчики для підгодівлі, виготовляють солонці.

Восени лісогосподарським підприємствам доведеться закупити за власний кошт такі необхідні для диких ласунів зернові, коренеплоди та сіль.

Підгодівля диких тварин розпочнеться у зимовий період. Така допомога дозволить дичині успішно перезимувати та привести навесні здорове молоде потомство, а також утримає її від міграції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.