У палаці культури «Юність» відбулася прем’єра вистави «Справжні» у постановці народного театру «Легенда» за участі бійців АТО/ООС Калущини.
Це вже їх четверта спільна постановка, яка в черговий раз торкнула серця всіх глядачів, присутніх на прем’єрі. Режисером-поставником є Леся Піцик, а співорганізатором проєкту — Олександр Соколовський, інформує “Нафтохімік”, пише Репортер.
Вони ні про що не жаліють і готові при потребі відразу повернутися на війну — такою є основна ідея вистави, яка об’єднала історії наших земляків, звичайних людей, які опинилися у пеклі війни,
Вистава «Справжні» складається з семи епізодів — семи різних історій людей, які не побоялися стати на захист територіальної цільності та незалежності України. Цього разу глядачам розказали про добровольця 81-ї аеромобільної бригади Данила Семчишина, військового медика Оксану Ледвій, бійця Михайла Перегінця, заступника директора Калуського політехнічного коледжу, який пішов на війну добровольцем, Любомира Фединяка, бійця Віталія Гордого та медика Тетяну, які познайомилися на війні і закохалися один в одного, героя АТО/ООС Миколу Парцея. Заключним епізодом стала розповідь про приватну садибу «Джерело», на базі якої діє окремо розроблена програма соціально-психологічної реабілітації та адаптації для сімей загиблих та сімей учасників бойових дій. Тому вирішили відзначити і її керівника Миколу Федоріва.
Читайте також:
Красна ворога не пустить. З невеликого села Надвірянщини на Донбасі відвоювали 52 чоловіки (ФОТО)
У поставці свої художні номери показали також учасники народного ансамблю танцю «Мереживо» (керівниця Ольга Квецко). А своїми пісенними подарунками в кінці вистави потішили глядачів народний камерний хор «Тавор» (керівниця Оксана Демків) та співачка Маріанна Роз.
Міський голова Андрій Найда подякував акторам театру та бійцям за надзвичайно емоційну та чуттєву постановку, в якій вони вкотре показали свої справжні почуття і відзначив, що приємно чути історії не тільки людей, який живуть у Калуші, але й жителів сіл нашої громади. Зокрема, цього разу розказали про вихідців з Голиня, Довги Калуської, Пійла, Кропивника.
Ржисерка театру Леся Піцик вручила від колективу «Легенди» подяки тим, хто вже не один рік сприяє у втіленні цього проєкту.
У планах на майбутнє — видати книжку на основі вже презентованих постановок, в яку ввійдуть всі розказані та показані історії жителів Калущини — бійців, волонтерів, медиків, військових капеланів, які пройшли війну на сході України.
Comments are closed.