Соціум Фото

Галицькі митники виявили посилку зі старовинною зброєю (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Працівники Галицької митниці скерували на експертизу близько 20 одиниць зброї для визначення їх культурної та історичної цінності.

Всі предмети були виявлені у поштових відправленнях під час митного контролю, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Галицької митниці.

Пересилання через митний кордон України в міжнародних експрес-відправленнях та міжнародних поштових відправленнях таких товарів заборонено законодавством України та актами Всесвітнього поштового союзу. Згідно зі ст. 473 МКУ за таке порушення передбачено конфіскацію цих товарів.

Серед предметів, скерованих на експертне дослідження, — шаблі, шпаги, мечі, ножі. Зокрема меч–катана, французька піхотна офіцерська шпага зразка 1882 року, церемоніальна шпага, ножі часів Першої та Другої світових воєн.

Матеріали стосовно предметів, які будуть визнані такими, що мають культурну чи історичну цінність, скерують до Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей для передачі відповідним установам культури. Інші предмети, які не буде визнано  культурною чи історичною цінністю, як холодна зброя, буде передано Нацполіції.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.