Розваги Фото

Франківський театр запрошує на ексцентричну комедію “Любов до гробу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 15 березня, у франківському драмтеатрі розповідали про прем’єрну виставу за п’єсою відомого італійського драматурга Альдо Ніколаї «Любов до гробу».

За словами режисера вистави Ореста Пастуха – це гостросюжетна чорна комедія. Тут є пікантна історія любовного трикутника, неочікувані, парадоксальні вибрики сюжету, пише Репортер.

«Чому чорна комедія, бо сюжетна ситуація побудована на максимальних загостреннях, – говорить режисер. – Це ексцентрична комедія, де на ці всі загострення ситуації ми дивимося під кутом гумору. Фінал вистави буде досить несподіваним. Навіть сама афіша визначає цей чорний гумор. Це не класична робота, вона зроблена в такій естетиці телевізійних шоу”.

Також він додає, що для франківського глядача це буде приємний сюрприз. У виставі задіяно молодий склад театру, а також таких знаменитостей, як  Галина Баранкевич та Надія Левченко.

Галина Баранкевич зізналася, що в жанрі комедії вважає себе новачком. “Чим мені близька й цікава головна героїня Єва, бо вона більшою чи меншою мірою присутня в кожній жінці, – говорить актриса. – Поведінка Єви проводить паралель першої жінки світу, яка емоційна і здатна до спокус. Немає нічого гіршого, як ображена жінка. Це і є Єва».

Орест Пастух зазначає, що на тему чого хочуть жінки, чого хочуть чоловіки, знято багато закордонних фільмів. “П’єса побудована на конфлікті й неспівпадінні різних стосунків між чоловіками й жінками”, – говорить режисер.

Більше козирів Орест Пастух не хотів розкрив. Але у виставі їх присутньо чимало.

Отож франківців та гостей міста запрошують на прем’єру виставу, яка відбудеться вже цієї суботи та неділі, 17-18 березня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.