Люди Фото

До Дня науки військові науковці зійшли на Говерлу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До Дня науки, який в Україні відзначають у третю суботу травня, військові науковці зійшли на найвищу вершину України та записали звернення до своїх колег та всіх українців.

У сходженні на Говерлу взяли участь науковці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, повідомляє Генштаб ЗСУ, пише Репортер.

зійшли на Говерлу новини Прикарпаття

Місія науки стає, як ніколи, вирішальною. Боєздатність української армії, її успіхи на полі бою залежать від сучасних поглядів, інноваційних рішень, передових досягнень, сміливих ідей. Запорукою Перемоги є натхненний та невпинний творчий науковий пошук, вміння ставити перед собою найскладніші запитання та знаходити відповіді на них, сміливість приймати виклики та мужність долати будь-які випробування. Нині відкривається можливість твердо довести, що українська наука – це наука світового рівня, що Збройні Сили і суспільство можуть покластися на нас, – йдеться у звернені.

зійшли на Говерлу новини Прикарпаття

Військові науковці, які вийшли на Говерлу підняли Державний Прапор України та вшанували пам’ять про загиблих захисників України хвилиною мовчання

зійшли на Говерлу новини Прикарпаття

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні