Люди Фото

Делятинські лісівники висадили дерева у вигляді тризуба (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Лісівники Делятинського лісгоспу висадити молоді дерева у рамках акції «Озеленення планети».

З 1200 саджанців дугласії та модрини із закритою кореневою системою виклали малий герб України – тризуб, пише Репортер з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства

В урочищі «Герасими-Дебриця», що на території лісового фонду Дорівського лісництва, лісівники попередньо підготували площу, зробили розмітку, позначили кожне посадкове місце дерев’яним кілком.

Після цього ветерани АТО – майстер лісу Дорівського лісництва Василь Озорович і лісоруб цього ж лісництва Петро Буждиганчук, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, представники громадських організацій та закладів освіти Делятинської селищної ради і лісівники Делятинського лісгоспу висадили саджанці дугласії і модрини. Ці породи дерев швидко вкорінюються і дають непоганий приріст.

Через п’ять років тризуб можна буде оглядати з висоти пташиного польоту, а завдяки модриновій жовтій хвої лісовий герб особливо буде помітний восени.

Нагадаємо, тризуб з вічнозеленого самшиту висаджений лісівниками в пам’ять про воїнів АТО на території Рогатинського лісгоспу.

Цього року малому гербу України 22 березня виповнилося 103 роки. У 1918 році Мала Рада затвердила, що гербом Української Народної Республіки приймається знак Київської держави часів Володимира Святого – тризуб, у варіанті, розробленому художником Василем Кричевським.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.